Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Краснокутської районної ради

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань Краснокутська районна рада повідомляє про оприлюднення 19.02.2019 року на офіційному веб-сайті Краснокутської районної ради (krrada.gov.ua) у розділі «Регуляторні акти» проектів рішень районної ради та аналізів регуляторного впливу до них:
1.«Про затвердження Положення про порядок списання та передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району», який визначає порядок списання та передачі майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району та обліковується на балансах комунальних підприємств, установ, закладів;
2.«Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району», яким встановлено механізм передачі в оренду комунального майна підприємств, установ і закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району та визначено порядок проведення конкурсу на право оренди майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району;
3.«Про затвердження методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району», яким визначено єдиний організаційно-економічний механізм розрахунку та порядок використання плати за оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району.
Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проектів регуляторних актів у паперовому та електронному вигляді на адресу: смт.Краснокутськ, вул.Охтирська, 1, кабінет 5.
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Краснокутська районна рада

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Краснокутської районної ради


З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань Краснокутська районна рада повідомляє про оприлюднення 27.10.2014 року на офіційному веб-сайті Краснокутської районної ради (krrada.gov.ua) у розділі «Регуляторні акти» проектів рішень районної ради «Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Краснокутського району», який визначає порядок видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів Краснокутського району та «Про затвердження Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району», який визначає порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ і закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, які є регуляторними актами та відповідних аналізів регуляторного впливу.
Зауваження та пропозиції просимо надавати протягом одного місяця з дня оприлюднення проектів регуляторних актів у паперовому та електронному вигляді на адресу:смт.Краснокутськ, вул. Карла Маркса, 1, кабінет 16. Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Виконавчий апарат районної ради

Повідомлення

про оприлюднення проектів регуляторних актів-рішень Краснокутської районної ради «Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району» та «Порядку списання та передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району»

Краснокутська районна рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів-рішень Краснокутської районної ради «Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району» та «Порядку списання та передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району» для отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проекти регуляторних актів буде опубліковано на веб-сайті Краснокутської районної ради (krrada.info).

Зауваження та пропозиції  щодо проектів регуляторних актів приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: смт. Краснокутськ, вул. К.Маркса,1, кім. 17 (Краснокутська районна рада), кім. 53, 54 (Управління економіки Краснокутської райдержадміністрації).

Голова районної ради                                        В. Бутенко