Краснокутська районна рада
Харківської області
ХХХV сесія VII скликання
РІШЕННЯ

від 26 червня 2020 року                                                                                          №590 - VII

 

Про внесення змін до рішення районної ради
від 31 березня 2020 року № 559-VІІ «Про затвердження
Положення про платні медичні і немедичні послуги та
Переліку і тарифів на платні медичні та немедичні
послуги, що надаються комунальним некомерційним
підприємством «Краснокутська центральна
районна лікарня» Краснокутської районної ради»

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 18 Закону України «Основ законодавства України про охорону здоров’я України», враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров'я та вищих медичних навчальних закладах» (зі змінами), від 27 грудня 2017 року №1075 «Про затвердження Методики розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування» (із змінами), рекомендації постійних комісій районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва, з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району, з метою впорядкування тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради, районна рада:

вирішила:

1. Внести зміни в додаток до рішення районної ради від 31 березня 2020 року №559-VІІ «Про затвердження Положення про платні медичні і немедичні послуги та Переліку і тарифів на платні медичні та немедичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради, затвердивши перелік та тарифи на платні медичні та немедичні послуги комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради в новій редакції (додається).
2. Оприлюднити перелік та тарифи на платні медичні та немедичні послуги комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради у районній газеті «Промінь» та офіційному вебсайті Краснокутської районної ради.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району.

 

Голова районної ради                                                                                             М.Нікітенко

 

Додаток

Додати коментар


Захисний код
Оновити