Краснокутська районна рада
Харківської області
ХХХІV сесія VІI скликання
РІШЕННЯ

від 31 березня 2020 року                                                                          №560 - VІI

Про надання згоди на прийняття із спільної власності
територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області
до спільної власності територіальних громад сіл, селищ
Краснокутського району службового автомобіля

 

Відповідно до статей 43, 60, пункту 10 розділу 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи Наказ Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації від 18.04.2019 року № 368-о «Про розподіл службового автотранспорту, придбаного у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетами на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості», районна рада

вирішила:

1. Надати згоду на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району службового автомобіля марки Renault DUSTER (номер кузова – VF1HJD40761857287, номер двигуна R016197).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва.

 

Голова районної ради                                                                             М. Нікітенко