Краснокутська районна рада
Харківської області
ХХХІV сесія VІI скликання
РІШЕННЯ

від 31 березня 2020 року                                                                       №559 - VІI

Про затвердження Положення про платні медичні і
немедичні послуги та Переліку і тарифів на платні медичні
та немедичні послуги, що надаються комунальним
некомерційним підприємством«Краснокутська центральна
районна лікарня» Краснокутської районної ради

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я України», враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров'я та вищих медичних навчальних закладах» (зі змінами), від 27 грудня 2017 № 1075 «Про затвердження Методики розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування» (із змінами), рекомендації постійних комісій районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва, з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району, з метою впорядкування тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради, районна рада:

вирішила:

1. Затвердити Положення про платні медичні і немедичні послуги в комунальному некомерційному підприємстві «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради (додається).
2. Затвердити Перелік і тарифи на платні медичні та немедичні послуги комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради (додається).
3. Оприлюднити Перелік і тарифи на платні медичні та немедичні послуги комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради у районній газеті «Промінь» та офіційному сайті Краснокутської районної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району.

 

Голова районної ради                                                                        М. Нікітенко

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПЛАТНІ МЕДИЧНІ ТА НЕМЕДИЧНІ ПОСЛУГИ комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради

Додаток (тарифи)