Краснокутська районна рада
Харківської області
ХХХІV сесія VІI скликання
РІШЕННЯ

від 31 березня 2020 року                                                                       №558 - VІI

Про доцільність утворення мобільної бригади соціально- психологічної
допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства
та/або насильства за ознакою статі, при Комунальному
закладі «Краснокутський районний центр соціальних служб для
сім’ї, дітей та молоді» Краснокутської районної ради

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законами України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року №654 «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі», пункту 9 абзацу 6 постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року № 573 «Про затвердження Загального положення про центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» (із змінами), з метою надання соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, районна рада


вирішила:

1. Вважати за доцільне утворення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, при Комунальному закладі «Краснокутський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Краснокутської районної ради.
2. Затвердити Положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при Комунальному закладі «Краснокутський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Краснокутської районної ради (додається).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з гуманітарних і політико-правових питань та місцевого самоврядування.

 

Голова районної ради                                                                     М. Нікітенко

 

ПОЛОЖЕННЯ про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при Комунальному закладі «Краснокутський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Краснокутської районної ради