Краснокутська районна рада
Харківської області
ХХХI сесія VІI скликання
РІШЕННЯ

від 27 вересня 2019 року                                                                 №508-VІI

Про продовження трудових відносин з
Ткачук Тамарою Олексіївною на посаді директора
комунального некомерційного підприємства
«Краснокутська центральна районна лікарня»
Краснокутської районної ради

Відповідно до статей 23, 24 Кодексу законів про працю України, пункту 20 частини першої статті 43, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 792 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, затвердженого рішенням районної ради від 19 грудня 2014 року №474-VI (зі змінами), пункту 7.3.2. розділу 7 Статуту комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 03 вересня 2018 року № 369-VІІ та враховуючи заяву Т. Ткачук від 14.08.2019 року, подання Краснокутської районної державної адміністрації, висновки постійних комісій районної ради з політико-правових питань та місцевого самоврядування та з гуманітарних питань, контракт, укладений між головою Краснокутської районної державної адміністрації та Ткачук Тамарою Олексіївною, директором комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради від 16.10.2014 (зі змінами), районна рада

вирішила:

1. Продовжити трудові відносини з Ткачук Тамарою Олексіївною на посаді директора комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради з 17 жовтня 2019 року, терміном на 5 (п’ять) років.
2. Доручити голові Краснокутської районної державної адміністрації внести відповідні зміни до контракту з директором комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради Ткачук Тамарою Олексіївною.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з політико-правових питань та місцевого самоврядування (Федоренко З.В.) та з гуманітарних питань (Москаленко С.Л.)

Голова районної ради                                                                       М.Нікітенко