Краснокутська районна рада
Харківської області
ХХХI сесія VІI скликання
РІШЕННЯ

від 27 вересня 2019 року                                                                 №500-VІI

Про списання майна спільної власності територіальних
громад сіл, селищ Краснокутського району з балансу
відділу освіти Краснокутської районної державної
адміністрації шляхом безоплатної передачі у межах
спільної власності на баланс відділу культури, молоді
та спорту Краснокутської районної державної адміністрації

Відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розділу 2 Положення про порядок списання та передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, затвердженого рішенням Краснокутської районної ради від 27.09.2019 №493-VІI, з метою розвитку гуманітарної сфери, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1. Списати з балансу відділу освіти Краснокутської районної державної адміністрації (Слобідська загальноосвітня школа I-II ступенів Краснокутської районної ради Харківської області) майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району шляхом безоплатної передачі у межах спільної власності на баланс відділу культури, молоді та спорту Краснокутської районної державної адміністрації (комунальна установа «Краснокутський районний будинок культури» Краснокутської районної ради) автобус реєстраційний номер АХ 7698 АІ, марки БАЗ А079.21. первинна вартість 182 488,00 грн, знос 182 488,00 грн, залишкова вартість 0,00 грн.
2. Відділу освіти Краснокутської районної державної адміністрації зняти з балансу майно, зазначене у пункті 1 цього рішення та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
3. Відділу культури, молоді та спорту Краснокутської районної державної адміністрації прийняти на баланс майно зазначене у пункті 1 цього рішення та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
4. Краснокутській районній державній адміністрації здійснити заходи щодо передачі майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва.

Голова районної ради                                                              М.Нікітенко