Краснокутська районна рада
Харківської області
ХХХI сесія VІI скликання
РІШЕННЯ

від 27 вересня 2019 року                                                                 №499-VІI

Про закріплення майна спільної власності територіальних
громад сіл, селищ Краснокутського району, що перебуває
на балансіТериторіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Краснокутської районної ради,
на праві оперативного управління

З метою забезпечення ефективних майнових відносин у сфері майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району відповідно до статті 143 Конституції України, статей 136, 137 Господарського кодексу України, керуючись статтями 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Краснокутської районної ради від 27 червня 2019 року №459- «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», районна рада

вирішила:

1. Закріпити за «Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснокутської районної ради майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, що перебуває на його балансі, на праві оперативного управління.
2. Доручити голові районної ради укласти договір про закріплення майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району на праві оперативного управління відповідно до положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням Краснокутської районної ради від 27 червня 2019 року №459-VІI «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району».
3. Договір діє до 31 грудня 2019 року та підлягає щорічному переукладенню станом на 1 січня наступного року.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з політико-правових питань та місцевого самоврядування та постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва.

Голова районної ради                                                                          М.Нікітенко