Краснокутська районна рада
Харківської області
ХХХI сесія VІI скликання
РІШЕННЯ

від 27 вересня 2019 року                                                                  №497-VІI

Про списання майна спільної власності територіальних
громад сіл, селищ Краснокутського району з балансу
комунального некомерційного підприємства «Центр
первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського району»
Краснокутської районної ради шляхом безоплатної передачі
на баланс Територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Краснокутської районної ради

Відповідно до ст. 137 Господарського кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок списання та передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, затвердженого рішенням районної ради від 27.09.2019 № 493-VII, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості будівництва, транспорту зв’язку та підприємництва, для більш ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, районна рада

вирішила:

1.Списати з балансу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського району» Краснокутської районної ради майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району шляхом безоплатної передачі на баланс Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснокутської районної ради після закінчення опалювального сезону 2019-2020 років згідно з додатком.
2. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського району» Краснокутської районної ради зняти з балансу майно, зазначене у додатку до цього рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
3. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснокутської районної ради прийняти на баланс майно, зазначене у додатку до цього рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
4. Закріпити майно, зазначене у додатку до цього рішення, на праві оперативного управління за Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснокутської районної ради.
5. Краснокутській районній державній адміністрації здійснити заходи щодо передачі майна згідно з додатком до цього рішення.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва.

Голова районної ради                                                                           М.Нікітенко

 

Додаток