Краснокутська районна рада
Харківської області
ХХХI сесія VІI скликання
РІШЕННЯ

від 27 вересня 2019 року                                                                   №495-VІI

Про внесення змін до Порядку призначення на посаду
та звільнення з посади керівників підприємств, установ
і закладів спільної власності територіальних громад
сіл, селищ Краснокутського району, затвердженого
рішенням районної ради від 19 грудня 2014 року №474-VI (зі змінами)

З метою підвищення ефективності управління суб’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району та приведення у відповідність до Статутів та Положень районних комунальних підприємств, установ, закладів Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, затвердженого рішенням районної ради від 19 грудня 2014 року №474-VI (зі змінами), відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1. Внести зміни до Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, затвердженого рішенням районної ради від 19 грудня 2014 року №474-VI (зі змінами), виклавши його в новій редакції (додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з політико-правових питань та місцевого самоврядування та з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва.

Голова районної ради                                                                     М.Нікітенко

 

Додаток