Краснокутська районна рада
Харківської області
ХХХI сесія VІI скликання
РІШЕННЯ

від 27 вересня 2019 року                                                                  №493-VІI

Про упорядкування питань списання
та передачі майна, що перебуває у
спільній власності територіальних громад
сіл, селищ Краснокутського району

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43, статей 55, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1. Затвердити Положення про порядок списання та передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району (додається).
2. Встановити, що дія Положення про порядок списання та передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району поширюється на суб’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, визначених у додатку 1 до Положення про порядок списання та передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району
3. Рішення районної ради від 06 червня 2012 року №206-VI «Про затвердження порядку списання та передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району» вважати таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва та з політико-правових питань та місцевого самоврядування.

Голова районної ради                                                                            М.Нікітенко

Положення про списання

Додаток 1 до положення про списання