Краснокутська районна рада
Харківської області
XXX сесія VII скликання
РІШЕННЯ

від 27 червня 2019 року                                                                  №483 -VII

Про внесення змін до Положення про
територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Краснокутської районної ради,
затвердженого рішенням районної ради
від 03 вересня 2018 року № 374-VII

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування», пункту 32 постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2002 № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ», враховуючи лист управління Державної казначейської служби України у Краснокутському районі Харківської області від 21.06.2019 № 01-54/213, районна рада

вирішила:

1. Внести зміни до Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснокутської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 03 вересня 2018 року № 374-VII, виклавши його в новій редакції, що додається.
2. Директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснокутської районної ради зареєструвати Положення у новій редакції відповідно до чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з політико-правових питань та місцевого самоврядування.

Голова районної ради                                                                          М. Нікітенко

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ (НОВА РЕДАКЦІЯ)