Краснокутська районна рада 
Харківської області
ХХІХ сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ

від 05 березня 2019 року                                                                №449-VIІ

Про надання згоди на проведення робіт по об’єкту
«Реконструкція ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою:
вул. Панаса Луньова, 4, с. Пархомівка
Краснокутського району Харківської області»

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», враховуючи рішення Харківської обласної ради від 30 серпня 2018 року № 775-VІI «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 575-VIІ (зі змінами)», районної ради від 03 вересня 2018 року №377 – VІI «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 276 - VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами)», керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1. Надати згоду відділу освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області на проведення робіт по об’єкту «Реконструкція ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Панаса Луньова, 4, с. Пархомівка Краснокутського району Харківської області».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва (Діденко А.І.).

Голова районної ради                                                                    М. Нікітенко