Краснокутська районна рада 
Харківської області
ХХІХ сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ

від 05 березня 2019 року                                                                 №445-VIІ

Про внесення змін до рішення районної ради
від 03 листопада 2017 року № 255-VII «Про затвердження
граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів,
іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів,
комп’ютерів установами та організаціями, які утримуються
за рахунок районного бюджету» (зі змінами)

Керуючись Бюджетним кодексом України, ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 04 квітня 2001 року № 332 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету» зі змінами та доповненнями, висновки постійної комісії районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району, районна рада

вирішила:

1. Внести зміни до додатка до рішення районної ради 03 листопада 2017 року № 255-VII «Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету» (зі змінами), виклавши його в новій редакції (додається).
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та соціально економічного розвитку району.

Голова районної ради                                                                     М. Нікітенко

 

Додаток