Краснокутська районна рада 
Харківської області
XХІII сесія VIІ скликання
РІШЕННЯ

від 12 червня 2018 року                                                                                        №350 -VIІ

Про внесення змін до рішення районної ради
від 22 грудня 2017 року №277 –VIІ «Про витрати на
утримання виконавчого апарату районної ради
та умови оплати праці працівників виконавчого
апарату районної ради на 2018 рік»

Відповідно до ст.ст. 43,58 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.21 «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. №363 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. №268», районна рада:

вирішила:

1.Внести наступні зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №277 –VIІ «Про витрати на утримання виконавчого апарату районної ради та умови оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради на 2018 рік»:
1.1. Пункт 2 рішення викласти в наступній редакції:
«Затвердити витрати на утримання виконавчого апарату районної ради, будівлі, гаражів, що знаходяться на балансі районної ради, та прилеглої території в таких розмірах:
- витрати загального та спеціального фондів бюджету на утримання апарату районної ради на загальну суму – 3 845,514 тис. грн.
- витрати пального на один автомобіль в об'ємі 300 літрів на місяць.»

1.2. Пункти 4 та 5 рішення викласти в наступній редакції:
«4. Голові районної ради Нікітенку Миколі Павловичу з 18 травня 2018 року:
4.1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами):
- встановити посадовий оклад у розмірі 11000 гривень;
- виплачувати надбавку за 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі 130 грн.
- виплачувати надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років в межах фонду заробітної плати;
- надавати матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі не більше середньомісячної заробітної плати в межах фонду заробітної плати.
4.2. Відповідно до ст. 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» встановити щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 15 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.
4.3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами) та Положення про преміювання працівників виконавчого апарату Краснокутської районної ради здійснювати преміювання в розмірі до 50 відсотків посадового окладу за підсумками роботи за місяць. Преміювати до державних, професійних, ювілейних дат та за підсумками роботи за рік в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати. Виплати здійснювати в межах фонду преміювання, в тому числі при економії заробітної плати.
5. Заступнику голови районної ради Кралі Тетяні Василівні з 18 травня 2018 року:
5.1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами):
- встановити посадовий оклад у розмірі 9700 гривень;
- виплачувати надбавку за 9 ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі 90 грн.
- надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг в межах фонду заробітної плати;
- надавати матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі не більше середньомісячної заробітної плати в межах фонду заробітної плати.
5.2. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами) та Положення про преміювання працівників виконавчого апарату Краснокутської районної ради здійснювати преміювання в розмірі до 50 відсотків посадового окладу за підсумками роботи за місяць. Преміювати до державних, професійних, ювілейних дат та за підсумками роботи за рік в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати. Виплати здійснювати в межах фонду преміювання, в тому числі при економії заробітної плати».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з політико-правових питань та місцевого самоврядування та з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району.

Голова районної ради                                                                                                   М Нікітенко

Додати коментар


Захисний код
Оновити