Краснокутська районна рада
Харківської області
XХ сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ

від 08 лютого 2018 року                                                                  №288-VIІ

Про проведення звітів депутатів
районної ради перед виборцями

Відповідно до ст. 10, 16, 17 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

вирішила:

1. Визначити орієнтовні строки проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями протягом лютого 2018 року.
2. Районній державній адміністрації, сільським та селищним радам, керівникам підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності, виконавчому апарату та депутатській групі районної ради «Квітуча Краснокутщина» сприяти депутатам в організації їх звітів перед виборцями шляхом надання приміщень, інформаційних та інших довідкових матеріалів, необхідних депутатам для проведення звітів.
3. Депутатам районної ради до 01 березня 2018 року поінформувати районну раду про результати обговорення звітів, зауваження і пропозиції, висловлені виборцями на адресу районної ради та її органів, а також про доручення, дані депутатам у зв'язку з їх депутатською діяльністю, за встановленою формою, що додається.
4. Здійснити висвітлення звітів депутатів районної ради перед виборцями в засобах масової інформації чи на офіційному веб-сайті районної ради.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з політико-правових питань та місцевого самоврядування.

Заступник голови районної ради                                                       Т.Краля

 

Довідка про звіт депутата

Додати коментар


Захисний код
Оновити