Краснокутська районна рада
Харківської області
ХVIІ сесія VIІ скликання
РІШЕННЯ

від 03 листопада 2017 року                                                             № 255-VIІ

Про затвердження граничних сум витрат на
придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання
та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів
установами та організаціями, які утримуються
за рахунок районного бюджету

Керуючись Бюджетним кодексом України, ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 04 квітня 2001 року № 332 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету» (зі змінами та доповненнями), районна рада

вирішила:

1. Затвердити граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету(додається).
2. Установити, що бюджетні установи, які утримуються за рахунок коштів районного бюджету, здійснюють витрати на придбання легкових автомобілів, придбання і утримання мобільних телефонів за наявності бюджетних асигнувань на зазначені цілі у їх кошторисах та відсутності простроченої кредиторської заборгованості на останню звітну дату як за загальним, так і за спеціальним фондами районного бюджету.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію питань бюджету та соціально-економічного розвитку району.

Голова районної ради                                                                       М.Нікітенко

 

Додаток

Додати коментар


Захисний код
Оновити