Краснокутська районна рада
Харківської області
ХVIІ сесія VIІ скликання
РІШЕННЯ

від 03 листопада 2017 року                                                                   № 254-VІI

Про надання згоди на проведення робіт по об’єкту
«Реконструкція корпусу № 2 Краснокутської гімназії
за адресою: Харківська область, смт. Краснокутськ,
вул. Єдності (Пролетарська), 6 під дитячий сад»

Відповідно до рішення ХІІІ сесії VIІ скликання Краснокутської районної ради Харківської області від 26 квітня 2017 року №206-VIІ «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краснокутського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 лютого 2017 року №171- VIІ (зі змінами)», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 461-р «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2017 року», районна рада

вирішила:


1. Надати згоду відділу освіти Краснокутської районної державної адміністрації на проведення робіт по об’єкту «Реконструкція корпусу № 2 Краснокутської гімназії за адресою: Харківська область, смт. Краснокутськ, вул. Єдності (Пролетарська), 6 під дитячий сад».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району, постійну комісію районної ради з гуманітарних питань та постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва.

Голова районної ради                                                                            М. Нікітенко

Додати коментар


Захисний код
Оновити