ПРОЄКТ


Краснокутська районна рада
Харківської області
ХХХV сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від _____________2020 року                                                                 №

Про внесення змін до рішення районної ради
від 31 березня 2020 року № 559- VІІ
«Про затвердження Положення про платні медичні і
немедичні послуги та Переліку і тарифів на платні медичні
та немедичні послуги, що надаються комунальним
некомерційним підприємством«Краснокутська центральна
районна лікарня» Краснокутської районної ради

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 18 Закону України «Основ законодавства України про охорону здоров’я України» враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров'я та вищих медичних навчальних закладах» (зі змінами), від 27 грудня 2017 № 1075 «Про затвердження Методики розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування» (із змінами) та рекомендації постійних комісій районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва, комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району. З метою впорядкування тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради, районна рада:

вирішила:


1. Внести зміни в додаток до рішення районної ради від 31 березня 2020 року №559- VІІ затвердити перелік та тарифи на платні медичні та немедичні послуги комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради в новій редакції (додається).
3. Оприлюднити перелік та тарифи на платні медичні та немедичні послуги комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради у районній газеті «Промінь» та офіційному сайті Краснокутської районної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району.

Голова районної ради                                                                           Микола НІКІТЕНКО

 

ДОДАТОК