ПРОЄКТ

Краснокутська районна рада
Харківської області
VII сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від ___________ 2019 року                                                             №____

Про встановлення вартості харчування вихованців Костянтинівського ліцею, Каплунівського навчально – виховного комплексу та учнів закладів загальної середньої освіти Краснокутського району Харківської області на 2020 рік

У відповідності до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», статті 56 Закону України «Про освіту», статей 21, 22 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», статей 1, 14, 24 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 19 червня 2002 року № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» (із змінами), від 22 листопада 2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (зі змінами), від 26 серпня 2002 року № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого спільним наказом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01 червня 2005 року № 242/329, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 червня 2005 року за № 661/10941, Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17 квітня 2006 року № 298/227, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 05 травня 2006 року за № 523/12397, Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 року № 667, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6 грудня 2002 року за № 953/7241 керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

вирішила:


1. Організувати в 2020 році:
1) У закладах дошкільної освіти Костянтинівського ліцею Краснокутської районної ради Харківської області та Каплунівського навчально-виховного комплексу Краснокутської районної ради Харківської області безкоштовне триразове харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
2) У закладах загальної середньої освіти Краснокутського району Харківської області безкоштовне одноразове гаряче харчування (обіди) дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, дітей осіб учасників антитерористичної операції та інших учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти Краснокутського району Харківської області.
2. Встановити вартість харчування на 2020 рік:
1) Одного вихованця Костянтинівського ліцею Краснокутської районної ради Харківської області на один день в розмірі - 30 грн. 00 коп. (тридцять грн. 00 коп.): 50 % - батьківська плата, 50% - кошти районного бюджету.
2) Одного вихованця Каплунівського навчально-виховного комплексу Краснокутської районної ради Харківської області на один день в розмірі - 30 грн. 00 коп. (тридцять грн. 00 коп.): 40 % - батьківська плата, 60% - кошти районного бюджету.
3) одного учня 1-4 класів закладів загальної середньої освіти Краснокутського району Харківської області (обіди) за кошти районного бюджету з розрахунку на один день в розмірі 16 грн. 00 коп. (шістнадцять грн. 00 коп.).
4) Дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, дітей осіб учасників антитерористичної операції учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Краснокутського району Харківської області (обіди) за кошти районного бюджету з розрахунку на один день одного учня в розмірі 18 грн. 00 коп. (вісімнадцять грн. 00 коп.).
5) Однієї дитини в дитячих закладах відпочинку Краснокутського району Харківської області на один день за кошти районного бюджету в розмірі 35 грн. 00 коп. (тридцять п'ять грн. 00 коп.).
3. Збільшити на 10% витрати на харчування дітей у літній оздоровчий період за кошти районного бюджету по Костянтинівському ліцею Краснокутської районної ради Харківської області та Каплунівському навчально-виховному комплексу Краснокутської районної ради Харківської області з 01 червня 2020 року по 31 серпня 2020 року.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань районної ради.

Голова районної ради                                                                         М.П. Нікітенко