Проєкт

Краснокутська районна рада
Харківської області
ХХХІІІ сесія VII скликання
Рішення

від ____________ 2019 року                                                           №

Про затвердження Програми висвітлення діяльності
Краснокутської районної і Харківської обласної державних адміністрацій на 2020 рік

На виконання законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», «Про інформацію», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», Указів Президента України від 09 грудня 2000 року № 1323/2000 «Про додаткові заходи щодо безперешкодної діяльності засобів масової інформації, дальшого утвердження свободи слова в Україні», від 01 серпня 2002 року № 683/2002 «Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади», з метою забезпечення принципу гласності, формування довіри громадян до органів виконавчої влади та утвердження демократичної преси й свободи слова, керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1. Затвердити Програму висвітлення діяльності Краснокутської районної і Харківської обласної державних адміністрацій на 2020 рік (додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району (Моцик С.В.) та постійну комісію з гуманітарних питань (Москаленко С.Л.).

Голова районної ради                                                                      М. Нікітенко

 

Додаток