Проєкт

Краснокутська районна рада
Харківської області
ХХХIIІ сесія VIІ скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2019 року                                                        №

Про входження до складу засновників Краснокутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та
молоді Краснокутської районної ради

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 89 Бюджетного кодексу України, статей 87, 169 Цивільного кодексу України, частини 3 статі 12 Закону України “Про соціальні послуги”, пункту 4.9 наказу Міністерства соціальної політики України від 26 листопада 2012 року № 741 «Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положень про структурні підрозділи соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій», статей 56, 63, 78, 137 Господарського Кодексу України, пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року № 573 «Про затвердження Загального положення про центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» (із змінами), враховуючи лист-погодження Краснокутської районної державної адміністрації від ________ № ____, районна рада

вирішила:

1. Ввійти до складу засновників Краснокутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

2. Затвердити нову редакцію Положення про Краснокутський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Краснокутської районної ради, що додається.

3. Директору Краснокутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Краснокутської районної ради подати документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва та з політико-правових питань та місцевого самоврядування.

Голова районної ради                                                                              М. П. Нікітенко

Положення РЦССМ (нова редакція)