ПРОЕКТ

 

Краснокутська районна рада
Харківської області
____ сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ

від ________________ 2019 року                                                    №____

Про надання згоди на проведення робіт по об’єкту
«Реконструкція ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою:
вул. Панаса Луньова, 4, с. Пархомівка
Краснокутського району Харківської області»

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», враховуючи рішення Харківської обласної ради XVІI сесія VІI скликання від 30 серпня 2018 року № 775-VІI «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 575-VIІ (зі змінами)», Краснокутської районної ради від 03 вересня 2018 року №377 – VІI «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 276 - VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами), керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:


1. Надати згоду відділу освіти Краснокутської районної державної адміністрації на проведення робіт по об’єкту «Реконструкція ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Панаса Луньова, 4, с. Пархомівка Краснокутського району Харківської області».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва (Діденко А.І.).

Голова районної ради                                                                             М.П. Нікітенко