випускнийВипускний вечір - це свято, якого нема в жодному календарі, але яке є визначною подією в житті кожної людини. Це перша сходинка у доросле життя і перепусткою в нього стане документ,  який отримали випускники – свідоцтво про повну загальну середню освіту.

28 червня випускники Краснокутської гімназії імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області разом з батьками, друзями і знайомими, зібралися у районному Будинку культури, де на них чекала найприємніша мить – випускне свято та нагородження кращих з кращих. 

Золотими медалями «За високі досягнення у навчанні» були нагороджені Бреславський Микола та Поповічук Анна. Срібну медаль «За досягнення у навчанні» отримала Таран Аліна.

Всі юнаки та дівчата, які закінчили гімназію, були щасливими, їх переповнювали емоції, у залі панували радість і святковий настрій.

Розділили радість свята з випускниками заступник голови Краснокутської районної ради Тетяна Василівна Краля і депутат Харківської обласної ради Тетяна Володимирівна Біловол. Усі промови від почесних гостей об’єднані побажаннями молодим людям щасливої долі та успіхів у майбутньому.

 Окрім вітальних слів, випускники отримали від Тетяни Володимирівни солодкі подарунки.

За сприяння депутата Верховної Ради України Олександра Миколайовича Біловола на святковий вечір до гімназистів завітала зірка української естради Ірина Білик.

Приємні емоції, святковий настрій, радісний сміх і сльози розлуки панували до самісінького ранку. А там, на сході сонця, випускників чекало нове, незвідане, самостійне, доросле життя. Молоді, сильні, здорові, перспективні, люди, здатні втілити мрії в реальність – це випускники Краснокутщини, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. Майбутнє, яке буде залежати від кожного з них, майбутнє, яке вони тримають у своїх руках!

Щасливої та світлої дороги в доросле життя, наполегливості в досягненні поставленої мети, успіхів та Божого благословення, вам наші діти!

Додаткова інформація