0429 серпня відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. День встановлений ”з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві”, відповідно указу Президента від 23 серпня 2019 року.

     Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

     У Краснокутську, 29 серпня 2020 року, на Меморіалі Слави відбулися заходи, присвячені Дню пам'яті, за участі заступника голови районної ради Тетяни Кралі, голови районної державної адміністрації Юрія Раїни, представників громадських організацій, жителів Краснокутщини.
     Звертаючись до присутніх керівники району зазначили, що на долю нинішнього покоління випали випробування війною. Батьки втратили дітей, жінки чоловіків, діти-батьків. Цього не можна забувати ніколи, про таке повинен пам'ятати кожен українець.
Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам'ять усіх, хто віддав життя за свою державу.

01 0203

Додаткова інформація