01     Сьогодні 28 лютого 2020 року відбулося спільне засадання постійних комісій районної ради. Депутати розглянули доцільність внесення до порядку денного чергової сесії проєктів рішень і затвердили юридичні висновки до них.

     Депутати заслухали ряд звітів: звіти постійних комісій, звіт голови районної ради, звіт про виконання плану роботи районної ради, про виконання районного бюджету на 2019 рік, звіти керівників комунальних установ районної ради. Також були заслухано питання про виконання 6 районних програм. Було внесено зміни до Програми економічного і соціального розвитку району на 2020 рік та Програми розвитку освіти на 2019-2021 роки. Передбачено також зміни до районного бюджету. Одним із найбільш життєво важливих для мешканців району питань було попереднє погодження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради.
     До повторного розгляду питань депутати повернуться до пленарного засідання сесії, проведення якого заплановане на 31 березня 2020 року.

Додаткова інформація