13   Сьогодні, 11 жовтня 2019 року, на території Козіївської та Мурафської сільських рад Краснокутського району за участю депутата Харківської обласної ради Пушкаря Миколи Борисовича, заступника голови районної державної адміністрації Котка Миколи Федоровича, керуючого справами Краснокутської районної ради Маслової Яни Іванівни відбулися чергові заходи з нагоди впровадження двох реалізованих мініпроєктів.


   У с. Козіївка о 9.00 год. проведено відкриття мініпроєкту «Тепло дітям». Під час реалізації мініпроєкту у Козіївському ДНЗ було розроблено проєктно-кошторисну документацію із експертизою, установлено та укріплено витяжні труби та два твердопаливні котли, замінено вікно, двері, зроблено поріг.
Реалізація даного проєкту сприяє розвитку і подальшому функціонуванню дитячого навчального закладу, покращує умови перебування дітей в приміщенні закладу та суттєво економить бюджетні кошти за рахунок зменшення енерговитрат, забезпечує підвищення якості дошкільної освіти в нових економічних і соціокультурних умовах.

01

03   

 

 

 

   В с. Мурафа об 11.00 год. презентовано мініпроєкт «Подаруємо тепло і затишок дітям». Під час цього мініпроєкту у Мурафському ДНЗ було утеплено фасад будівлі мінеральними плитами з опорядженням декоративним розчином.
Впровадження мініпроєкту має важливий соціальний вплив на громаду, забезпечує розвиток і подальше функціонування дошкільного навчального закладу, покращує умови перебування дітей в приміщенні закладу та суттєво економить бюджетні кошти за рахунок зменшення енерговитрат.
Сільські голови та завідуючі дитячими навчальними закладами подякували керівництву Харківської обласної ради, депутату Харківської обласної ради, голові Харківської обласної державної адміністрації Юлії Олександрівні Світличній та всім, хто був причетний до реалізації цих мініпроєктів у межах обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році.
Депутат Харківської обласної ради Микола Борисович Пушкар вручив переможцям Сертифікати конкурсної комісії на завершені об’єкти.

0809101112

Додаткова інформація