01ХХХІ сесія VII скликання районної ради прийняла 25 рішень

     27 вересня 2019 року відбулося пленарне засідання ХХХІ сесії районної ради VII скликання. На засіданні були присутні 20 депутатів.

      На порядок денний було винесено 26 питань.

     Депутати прийняли ряд звітних рішень, зокрема звіт про роботу районного комунального закладу «Краснокутська централізована бібліотечна система» та звіти про виконання трьох довгострокових програм, прийнято рішення про створення кабінету раннього втручання на базі поліклінічного відділення комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради, внесено зміни до Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району та продовжено трудові відносини з Ткачук Тамарою Олексіївною на посаді директора комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради.
     Окрім того, прийнято вісім рішень стосовно майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, внесено зміни до чотирьох довгострокових районних програм та до районного бюджету на 2019 рік.

 

Результати поіменного голосування ХХХІ сесії

0203

Додаткова інформація