8ab790b9074fed051af256aa504a66b7 XLДо уваги депутатів Краснокутської районної ради!

28 серпня 2019 року о 10.00 годині в малій залі засідань Краснокутської районної ради (смт. Краснокутськ, вул. Охтирська, 1, 3 поверх) відбудеться спільне засідання постійної комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва та постійної комісії районної ради з гуманітарних питань з таким порядком денним:

1. Про доцільність внесення питань до порядку денного ХХХІ сесії та оприлюднення таких проектів рішень районної ради:
1.1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 424-VIІ «Про районний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами).
1.2. Про списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району з балансу комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради шляхом безоплатної передачі на баланс комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського району» Краснокутської районної ради.
1.3. Про внесення змін до Програми висвітлення діяльності Краснокутської районної і Харківської обласної державних адміністрацій та Краснокутської районної і Харківської обласної рад засобами масової інформації на 2017-2019 роки (зі змінами).
1.4. Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Краснокутській районній раді.
1.5. Про внесення змін до Регламенту районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 16 грудня 2015 року №12-VII (зі змінами).
1.6. Про хід виконання у 2018 році Програми охорони навколишнього природного середовища Краснокутського району Харківської області на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням Краснокутської районної ради від 15 травня 2018 року № 329-VІІ, ХХІІ сесії VІІ скликання.
1.7. Про внесення змін до Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, затвердженого рішенням районної ради від 19 грудня 2014 року №474-VI (зі змінами).
1.8. Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, що перебуває на балансі Комунального некомерційного підприємства «Краснокутська районна центральна лікарня» Краснокутської районної ради, на праві оперативного управління.
1.9. Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в районному бюджеті, для надання адресної матеріальної допомоги (виплат), затвердженого рішенням районної ради від 21 грудня 2018 року №412-VIІ (зі змінами).
1.10. Про продовження трудових відносин з Ткачук Тамарою Олексіївною на посаді директора комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради.
1.11. Про створення кабінету раннього втручання на базі поліклінічного відділення комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради.
1.12. Про передачу майна з балансу на баланс в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району автобуса реєстраційний номер АХ 7698 АІ, марки БАЗ А079.21.
1.13. Про списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району з балансу комунального некомерційного підприємства.
«Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського району» Краснокутської районної ради шляхом безоплатної передачі на баланс територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснокутської районної ради.
1.14. Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, що перебуває на балансі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснокутської районної ради, на праві оперативного управління.
1.15. Про внесення змін до районної комплексної програми «Здоров’я Краснокутщини» на 2017 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2016 року № 142 – VIІ (зі змінами).
2. Розгляд листів.
3. Різне.

Додаткова інформація