МедикамШановні медичні працівники
Краснокутського пункту постійного базування Богодухівського відділення КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», КНП «Краснокутська ЦРЛ» Краснокутської районної ради, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського району» Краснокутської районної ради, Краснокутської міжрайонної філії ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» з професійним святом – Днем медичного працівника!!!

Від імені Краснокутської районної ради, її виконавчого апарату, від себе особисто щиро вітаю вас з Днем медичного працівника!
Професія медика є надзвичайно важливою та неоціненною, адже від вашого вміння, відданості справі залежить здоров’я та доля кожного з нас.
Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше.
Дорогі, шановні наші медики! Фактично на ваших теплих руках ми приходимо у цей світ, і протягом всього життя ви рятуєте нас від болю і страждань. Вдячність і шану, на яку ви заслуговуєте, неможливо вкласти в жодні слова.
З нагоди професійного свята бажаю Вам доброго здоров’я, миру, любові і злагоди, добробуту і здійснення всіх мрій! Будьте завжди усміхненими і радушними господарями в своїй долі, домівці, країні!
Нехай ваші руки ніколи не знають втоми, а серця сяють любов’ю, вірою і надією, сіючи добро, плекаючи твердість духу і радість.
Нехай мудрість, творча наснага, високий професіоналізм ведуть вас до нових звершень і перемог, обдаровуючи ближніх зціленням!

 

Додаткова інформація