news 2003 1 bДо уваги депутатів районної ради!

 

Нагадуємо, що до початку роботи електронної системи подання та оприлюднення Декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», депутати місцевих рад як суб’єкти декларування подають Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (далі – Декларація) у порядку та за формою, встановленими Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції".

Строк подання декларації: щорічно до 01 квітня року, що настає за звітним.

Останній день подання декларації за 2015 рік - 31 березня 2016 року.

Декларація подається депутатами або за місцем їх основної роботи (служби), або, якщо вони є самозайнятими особами (фізичними особами - підприємцями), особами які тимчасово не працюють або пенсіонерами, - до виконавчого апарату районної ради.

Просимо також врахувати,  що нормами ч. 9 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» передбачено перевірку достовірності зазначених у Декларації відомостей, яка здійснюється відповідним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику. Копії цих Декларацій направляються державним органоморганом місцевого самоврядування, іншою юридичною особою публічного права.

Тож, якщо місцем роботи депутата не є державні органи, органи місцевого самоврядування або інші особи публічного права необхідно в обов’язковому порядку подати  декларацію як за місцем основної роботи, так і до виконавчого апарату районної ради з метою забезпечення виконання норм зазначеного Закону.

ЗРАЗОК бланку Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

 

Додаткова інформація