Повідомлення про доступ до публічної інформації Краснокутської районної ради

 

В Краснокутській районній раді з метою виконання вимог Закону України “Про доcтуп до публічної інформації” та нової редакції закону України “Про інформацію” призначено відповідальну особу яка організовує у встановленому порядку доступ до публічної інформації яка знаходиться у володінні районної ради (крім інформації з обмеженим доступом) (керуючий справами виконавчого апарату районної ради Маслова Я.І., каб. №16).
Доступ до інформації забезпечується шляхом оприлюднення її в районній газеті «Промінь» , на інформаційному стенді у будівлі Краснокутської районної ради, на офіційному сайті krrada.gov.ua та надання інформації за запитами на інформацію.

З метою подання запиту на отримання публічної інформації запитувачі інформації можуть звернутися до відповідальної особи щоденно з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45, в п’ятницю до 15.45.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи в іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).
Для подання запиту на інформацію поштою необхідно направити лист на адресу: 62002, смт. Краснокутськ, вул. Охтирська,1, Краснокутська районна рада.

- електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Письмовий запит подається у довільній формі.
Запит на інформацію має містити:
1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію, які можна отримати у відповідальної особи за доступ до публічної інформації
У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань запитів на інформацію, обов’язково зазначивши в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.
Відповідь на запит на інформацію надається не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.
У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.
Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обгрунтованим.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації маже продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обгрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

Інформація на запит надається безкоштовно.
У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.