04    Сьогодні, 21 жовтня 2020 року, в режимі карантинних обмежень за участю депутатів районної ради та окремо визначених відповідальних посадових осіб відбулося засідання XXХVІІІ сесії районної ради. На пленарне засідання прибули та зареєструвались 18 депутатів. Всі питання порядку денного було розглянуто.
     Депутати затвердили зміни до районного бюджету та до двох районних програм.
     Також за ініціативи депутатів Краснокутської районної ради було затверджено Порядок використання коштів районного бюджету на здійснення доплати до заробітної плати працівникам некомерційних підприємств охорони здоров’я Краснокутського району, які працюють в умовах установлених карантинних обмежень, пов’язаних із ліквідацією коронавірусної хвороби (COVID-19).
     На період дії карантинних обмежень, пов’язаних із ліквідацією коронавірусної хвороби (COVID-19) працівникам некомерційних підприємств охорони здоров'я Краснокутського району встановлюється додаткова доплата до заробітної плати у таких розмірах:
- лікарі – 2000 грн,
- середній медичний персонал – 1500 грн,
- молодший медичний персонал – 1000 грн,
- інші працівники - 500 грн.
Доплата виплачується фізичній особі відповідно до фактично відпрацьованого часу за місяць.
Доплата не враховується під час обчислення розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру.
Доплата проводиться в період з 01 жовтня 2020 року по 31 грудня 2020 року.

 040302

 

 

 

 

Реєстрація депутатів на засіданні сесії

Результати поіменного голосування

 

 

Додаткова інформація