Краснокутська районна рада
Харківської області
VІ сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ

від 12 серпня 2016 року                                      № 96 -VIІ

Про затвердження порядку денного
VI сесії районної ради VIІ скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту районної ради затвердити для розгляду на VI сесії районної ради такий порядок денний:

вирішила:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 35- VIІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (зі змінами).
2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року.
3. Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення Краснокутського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25 лютого 2016 року №53-VIІ (зі змінами), та затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
4. Про внесення змін до рішення районної ради «Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради», затвердженого рішенням районної ради від 23 грудня 2015 року № 31 –VII.
5. Про внесення змін до районної комплексної програми «Здоров'я Краснокутщини» на 2013 – 2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20 лютого 2013 року № 281 - VI» (зі змінами).
6. Про внесення змін до Статуту комунального закладу охорони здоров'я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського району».
7. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області енциклопедичного словника «Харківщина».
8. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2013 року №274-VI «Про затвердження переліку суб'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району».
9. Про хід виконання у 2015 році соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Краснокутському районі на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 31 січня 2014 року № 382 – VI (зі змінами).
10. Про хід виконання у 2015 році Програми розвитку освіти Краснокутського району на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 31 січня 2014 №379-VІ (зі змінами).
11. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Краснокутського району на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 31 січня 2014 №379-VІ (зі змінами).
12. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Краснокутського району» Кібкалу В.О.
13. Про надбавку за вислугу років голові районної ради.
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передається в оренду гр. Слончаку Віктору Володимировичу для ведення фермерського господарства на території Краснокутської селищної ради Краснокутського району Харківської області (за межами населеного пункту).
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь ( сіножаті ), що надається на умовах оренди гр. Слончаку Віктору Володимировичу для ведення фермерського господарства, розташованої на території Качалівської сільської ради Краснокутського району Харківської області (за межами населених пунктів).
16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь ( сіножаті ), що надається на умовах оренди гр. Слончаку Віктору Володимировичу для ведення фермерського господарства, розташованої на території Качалівської сільської ради Краснокутського району Харківської області (за межами населених пунктів).
17. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки дев'ятнадцяти земельних ділянок сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Краснокутської селищної ради, Пархомівської сільської ради, Мурафської сільської ради Краснокутського району Харківської області за межами населених пунктів.
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Пархомівської сільської ради Краснокутського району Харківської області за межами населених пунктів.

Голова районної ради                                 М. Нікітенко