Краснокутська районна рада
Харківської області
V сесія VІI скликання
РІШЕННЯ

від 26 травня 2016 року                                                  №88-VII

Про реформування друкованого засобу масової інформації Краснокутської районної газети «Промінь» та редакції Краснокутської районної газети «Промінь»

Керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», статтями 8, 20 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», Цивільним та Господарським кодексами України, на підставі протоколу зборів трудового колективу редакції Краснокутської районної газети «Промінь» № 2 від 01 березня 2016 року та пропозиції, що надійшла від трудового колективу редакції районної газети «Промінь» стосовно способу та етапів реформування, враховуючи звернення районної державної адміністрації від 22 квітня 2016 року №03-31/1391 про вихід із складу співзасновників Краснокутської районної газети «Промінь», висновки постійної комісії районної ради з політико-правових питань та місцевого самоврядування , районна рада

вирішила:

1. Визначити спосіб реформування Краснокутської районної газети «Промінь» та редакції Краснокутської районної газети «Промінь» шляхом виходу Краснокутської районної ради зі складу її співзасновників із перетворенням редакції членами її трудового колективу в суб'єкт господарювання зі збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації на першому етапі реформування.
2. Надіслати це рішення до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах (Державний комітет телебачення і радіомовлення України), для внесення відомостей до Зведеного переліку об'єктів реформування та до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації друкованих засобів масової інформації (Міністерство юстиції України), а також направити трудовому колективу редакції газети «Промінь».
3. Укласти договір із редакцією газети «Промінь» про вихід Краснокутської районної ради зі складу співзасновників газети з умовою збереження назви, цільового призначення, мови і тематичної спрямованості цього друкованого засобу масової інформації.
4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 15 жовтня 2002 року «Про включення до складу співзасновників районної газети «Промінь» районної державної адміністрації».
5. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 24 червня 2011 року № 109-VI «Про подовження трудових відносин з редактором районної газети «Промінь»».
6. Опублікувати це рішення у місячний строк із дня його прийняття в Краснокутської районній газеті «Промінь».
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з політико-правових питань та місцевого самоврядування та постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку та підприємництва.

Голова районної ради                                             М. Нікітенко